Jumeirah Beach Hotel *****

Dubaj

Nekonečná zábava pro celou rodinu

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Jumeirah Beach Hotel *****

Hodnocení 9.4 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 102 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Pokoje s výhledem na moře Poloha přímo na pláži Zábava pro celou rodinu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Jumeirah Beach Hotel ***** Dubaj

Myslíte si, že luxusní dovolenou nelze sloučit s rodinnou dovolenou? Že můžete mít buď jedno, nebo druhé, ale obojí nikoliv? Vyvedeme vás z omylu! Na světě se nachází několik destinací, které splňují vysoké nároky luxusní dovolené a naplno si je užijete i se svými dětmi. Jumeirah Beach Hotel je toho důkazem.

Plážový resort Jumeirah Beach Hotel je jedna velká radost ze života. Destinace pětihvězdičkového životního stylu okouzlí všechny vaše smysly. Každý host se tu bude cítit jako doma, jen veselejší – slibujeme každodenní extravaganci doručenou až k vám.

Jumeirah Beach byl v letech 2001 – 2008 zvolen čtenáři britského Business Traveller Magazine „nejlepším hotelem světa“. Hotel je nejlepším dubajským rodinným letoviskem, které nabízí celou škálu hotelových služeb pro volný čas i obchod. Máte na obzoru nezapomenutelnou dovolenou, ze které vám zůstanou milé vzpomínky na Dubaj.

Na břehu Perského zálivu se tyčí oblouk z třpytivého skla, útočiště připomínající překlápějící se vlnu, který se stal symbolem Dubaje. Jumeirah Beach Hotel leží v dubajské části pláží Jumeirah, pouhých 15 kilometrů od centra města a 25 kilometrů od mezinárodního letiště a je dobře dostupný taxi nebo hotelovými limuzínami (pouze k některým druhům ubytování). Na jedinečném místě na břehu zálivu nabízí soukromé původní pláže a ničím nerušený výhled na jeden z nejvyšších a nejluxusnějších hotelů světa Burj Al Arab.

Vynalézavě navržený hotel nabízí na 26 patrech požitek z nekonečného prostoru v každém z 599 luxusních pokojů a 19 soukromých vil s ničím nerušeným výhledem z oken přes celou stěnu. Nezapomenutelné restaurace slibují kulinární zážitky zahrnující vše, co si dokážete představit: od uvolněného oběda po elegantní večeře. Nudit se rozhodně nebudete a zábava se najde pro hosty jakéhokoliv věku. Pro dospělé lázně a fitness centrum, pro děti dětský klub a pro všechny věkové kategorie vodní park Wild Wadi. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe (50 m2) poskytují ničím nerušené výhledy na Burj Al Arab, pláž a záliv. Mají okna sahající od podlahy až ke stropu a jsou zařízeny v přírodních tónech, které navozují..

Ocean Family Deluxe

Ocean Family Deluxe (50 m2) je ideálním prostorem pro menší rodiny. Ložnice je vybavena postelí King a dvěma dětskými postelemi. Nechybí ani posezení a koupelna s vanou...

Ocean Deluxe Balcony

Ocean Deluxe Balcony (50 m2) vám poskytnou výhodu v podobě balkonu s úžasným výhledem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Ať už budete mít chuť na rychlý oběd na pláži nebo slavnostní večeři v luxusním prostředí, z nabídky restaurací a barů si snadno vyberete. Nezapomenutelným zážitkem může být i stolování pod širým nebem s výhledem na ikonickou plachetnici Burj Al Arab.

Bastion je francouzská braserie s panoramatickými výhledy na Burj Al Arab.

Dhow and Anchor vás přivítá ve vzdušné a prosvětlené gastrohospodě s venkovní terasou, kde si pochutnáte na britských pokrmech a užijete si živé přenosy sportovních utkání.

Kitchen Connection nabízí rodinné stolování s hravým mixem mezinárodních chutí. 

Pearl Lounge servíruje sladké i slané zákusky v sofistikovaném prostředí.

Pool Bar vás naláká na osvěžující drinky a něco lehkého k zakousnutí během relaxace u bazénu.

Creations Cakery je výstřední cukrárna s dorty, zákusky a sladkým pečivem, které nejen lákavě vypadají, ale i výborně chutnají. 

Fika vyznává zdravé stravování, které povzbudí tělo i mysl.

Floor 24 je bar na střeše s těmi nejúžasnějšími výhledy na město.

Murray's vás pozve na britsko-indický pop up.

Beach Bar slibuje opravdovou idylku na pláži v těsné blízkosti Burj Al Arab.

Verde Beach Dubai se vyznačuje kuchyní inspirovanou Středomořím. Zažijete zde nezapomenutelné chvíle ve dne i v noci. 

Nuska Beach to jsou živé kuchařské show inspirované Středomořím a Středním východem s výhledy na moře. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Jumeirah Beach Hotel

Jumeirah Beach Hotel kromě jiného tvoří 599 luxusních pokojů a suit a 19 exkluzivních arabských vil Beit Al Bahar. Vybírat můžete z 11 kategorií, pokoje a suity se odlišují zejména postelí (king nebo twin), některé mají balkon, některé disponují zajímavými benefity. Součástí pobytu je neomezený vstup do vodního parku Wild Wadi.

Všechny pokoje, suity a vily jsou vybaveny okny sahajícími od podlahy až ke stropu. Výhledy se otevírají na záliv a bazény. Každá ložnice je propojena s koupelnou, kde nechybí vana a luxusní koupelnové doplňky. K dispozici budete mít také vysokorychlostní internet a HD LCD TV. Součástí vybavení je dále přáslušenství k přípravě čaje a kávy, denní tisk, trezor, minibar, fén a potřeby k žehlení. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe (50 m2) poskytují ničím nerušené výhledy na Burj Al Arab, pláž a záliv. Mají okna sahající od podlahy až ke stropu a jsou zařízeny v přírodních tónech, které navozují příjemnou a poklidnou atmosféru. V ložnici na vás čeká pohodlná manželská postel velikosti King.

Ocean Family Deluxe

Ocean Family Deluxe (50 m2) je ideálním prostorem pro menší rodiny. Ložnice je vybavena postelí King a dvěma dětskými postelemi. Nechybí ani posezení a koupelna s vanou. Výhledy si užijete na Perský záliv.

Ocean Deluxe Balcony

Ocean Deluxe Balcony (50 m2) vám poskytnou výhodu v podobě balkonu s úžasným výhledem.

Ocean Club

Ocean Club (50 m2) stejně jako předchozí kategorie zahrnuje ložnici s postelí king, koupelnu s vanou a okna sahající od podlahy až ke stropu, ze kterých budete mít výhled na záliv. Obyvatelé těchto pokojů si užijí benefity v podobě přístupu do Club Lounge. Tyto výhody jsou: privátní check-in a check-out, snidaně, odpolední čaj, večerní drinky a kanapky v salonku a exkluzivní přístup do Pool Club.

Two Bedroom Ocean Family Room

Two Bedroom Ocean Family Room (110 m2) jedná se o dva propojené pokoje Ocean Deluxe, díky nimž budete mít dostatek prostoru a soukromí a přitom si užijete čas pospolu.

One Bedroom Ocean Suite

One Bedroom Ocean Suite (128 m2) vám nabídne velkorysý prostor a výhody v podobě přístupu do Club Lounge. Tyto výhody jsou: privátní check-in a check-out, snidaně, odpolední čaj, večerní drinky a kanapky v salonku a exkluzivní přístup do Pool Club. Tato suita vám poskytne ohromující výhledy na panorama Dubaje a Perský záliv z rozlehlé privátní terasy.

Two Bedroom Ocean Suite

Two Bedroom Ocean Suite (162 m2) vám otevřou prostory se dvěma ložnicemi, jedna s postelí King, druhá se dvěma oddělenými lůžky. Obývací pokoj nabízí také jídelní stůl. Koupelna je vybavena vanou. Tato suita vám poskytne ohromující výhledy na panorama Dubaje a Perský záliv z rozlehlé privátní terasy. Obyvatelé těchto pokojů si užijí benefity v podobě přístupu do Club Lounge. Tyto výhody jsou: privátní check-in a check-out, snidaně, odpolední čaj, večerní drinky a kanapky v salonku a exkluzivní přístup do Pool Club.

Three Bedroom Ocean Suite

Three Bedroom Ocean Suite (215 m2) vám poskytne ohromující výhledy na panorama Dubaje a Perský záliv z rozlehlé privátní terasy. Kromě tří ložnic budete mít k dispozici také obývací pokoj s jídelním stolem.

Family Garden Suite

Family Garden Suite (148 m2) se nachází v přízemí a tak z vnitřních prostor vyjdete na soukromou terasu. Z té se snadno dostanete do zahrad a k bazénu. Obyvatelé těchto pokojů si užijí benefity v podobě přístupu do Club Lounge. Tyto výhody jsou: privátní check-in a check-out, snidaně, odpolední čaj, večerní drinky a kanapky v salonku a exkluzivní přístup do Pool Club.

Presidential Suite

Presidential Suite (160 m2) vám poskytne dvě podlaží moderního luxusu. Vstupní hala, schodiště, obývací pokoj, koupelna s šatnou, ložnice s postelí King a terasa s výhledy na Burj Al Arab. Obyvatelé této suity si užijí benefity v podobě přístupu do Club Lounge. Tyto výhody jsou: privátní check-in a check-out, snidaně, odpolední čaj, večerní drinky a kanapky v salonku a exkluzivní přístup do Pool Club.

Al Marsa Suite

Al Marsa Suite (216 m2) je prostornou suitou s jednou ložnicí, obývacím pokojem, jídelnou, luxusní koupelnou a privátní terasou s těmi nejkrásnějšími výhledy. Hosté budou mít navíc k dispozici svou vlastní soukromou pláž. Dalším benefitem je přístup do Club Lounge. Ten zahrnuje: privátní check-in a check-out, snidaně, odpolední čaj, večerní drinky a kanapky v salonku a exkluzivní přístup do Pool Club.

Beit Al Bahar One Bedroom Royal Villa

Beit Al Bahar One Bedroom Royal Villa (130 m2) představuje unikátní přímořskou vilu s vlastním zapuštěným bazénem, soukromou zahradou, luxusní ložnicí v beduínském stylu, koupelnou s jacuzzi a barovým pultem. I v těchto vilách si užijete výše zmíněné benefity Club Lounge.

Beit Al Bahar Two Bedroom Royal Villa

Beit Al Bahar Two Bedroom Royal Villa (220 m2) oproti předchozímu typu vily nabízejí jednu ložnici navíc.

Pláž a moře

Jumeirah Beach Hotel svou architekturou připomíná lámající se vlnu, která se každou chvilkou přelije a stane se součástí vodní masy. Tato vlna se ale nenachází na vodě, nýbrž na pevnině. Na pláž se snadno dostanete cestou mezi soukromými vilami a tropickou vegetací, která hotel obklopuje. Jakmile po chvíli dojdete na pobřeží, hned vás ohromí těsná blízkost ikonické plachtenice Burj Al Arab. Mezi lehátky jsou v bílém písku vysázeny palmy, takže budete mít možnost odpočívat na slunci i ve stínu. 

 

Online cena a slevy Jumeirah Beach Hotel *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Profi foto hotelu Jumeirah Beach Hotel *****

Naše foto hotelu Jumeirah Beach Hotel *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Jumeirah Beach Hotel

Ať už budete mít chuť na rychlý oběd na pláži nebo slavnostní večeři v luxusním prostředí, z nabídky restaurací a barů si snadno vyberete. Nezapomenutelným zážitkem může být i stolování pod širým nebem s výhledem na ikonickou plachetnici Burj Al Arab.

Bastion je francouzská braserie s panoramatickými výhledy na Burj Al Arab.

Dhow and Anchor vás přivítá ve vzdušné a prosvětlené gastrohospodě s venkovní terasou, kde si pochutnáte na britských pokrmech a užijete si živé přenosy sportovních utkání.

Kitchen Connection nabízí rodinné stolování s hravým mixem mezinárodních chutí. 

Pearl Lounge servíruje sladké i slané zákusky v sofistikovaném prostředí.

Pool Bar vás naláká na osvěžující drinky a něco lehkého k zakousnutí během relaxace u bazénu.

Creations Cakery je výstřední cukrárna s dorty, zákusky a sladkým pečivem, které nejen lákavě vypadají, ale i výborně chutnají. 

Fika vyznává zdravé stravování, které povzbudí tělo i mysl.

Floor 24 je bar na střeše s těmi nejúžasnějšími výhledy na město.

Murray's vás pozve na britsko-indický pop up.

Beach Bar slibuje opravdovou idylku na pláži v těsné blízkosti Burj Al Arab.

Verde Beach Dubai se vyznačuje kuchyní inspirovanou Středomořím. Zažijete zde nezapomenutelné chvíle ve dne i v noci. 

Nuska Beach to jsou živé kuchařské show inspirované Středomořím a Středním východem s výhledy na moře. 

Aktivity

K aktivně strávené dovolené vybízí dvou kilometrová písčitá pláž, 5 bazénů, včetně bazénu pro děti, vodní sporty a jachting. Na souši si můžete zahrát tenis nebo kopanou. Resort také každý den organizuje aktivity pro rodiny, například letní kino. 

Sport a wellness hotelu Jumeirah Beach Hotel *****

J Club přináší to nejlepší ze životního stylu, fitness a volného času s celostním přístupem. Otevřeno denně od 6:00 do 22:00.

Talise Spa vás pozve na smyslnou cestu z pevniny na moře. Relaxaci a uvolnění si užijete v 10 luxusních místnostech pro procedury, k dispozici jsou i VIP párové místnosti. Lázně využívají britské značkové produkty 111Skin. K dispozici je i venkovní terasa s výhledem na Burj Al Arab. 

Bazény: hlavní bazén, dětský bazén, Executive Pool Club, Beit Al Bahar Pool, J Club Lap Pool.

 

Děti v hotelu Jumeirah Beach Hotel *****

Dětský klub spolehlivě zabaví každé dítě. Děti se tu pobaví u sportovních her, malování na obličej, sledování filmů a dalších činností. Po celou dobu na něj budou dohlížet profesionální a vyškolení pracovníci. Klub vítá děti od dvou do dvanácti let a je otevřen každý den od osmé ranní do desáté večerní.

Aktivity pro děti: 

  • 30 skluzavek a vodních jízd ve vodním parku Wild Wadi
  • motorizované a nemotorizované vodní sporty
  • aktivity u bazénu
  • lekce tenisu
  • profesionální fotbalový trénink
  • letní kino
  • box, kruhový trénink a squash v J Club

Doprava do hotelu Jumeirah Beach Hotel

Jumeirah Beach Hotel je od mezinárodního letiště v Dubaji vzdálen 25 minut jízdy (27,4 km). 

Mapa - Jumeirah Beach Hotel *****

Osobní poradenství u DUBAJ zájezdů do Dubaje do hotelu Jumeirah Beach Hotel *****

V cestovní kanceláři DUBAJ poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DUBAJ cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Jumeirah Beach Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Jumeirah Beach Hotel *****

Letová spojení do Dubaje